ג'יני-שירותי אחזקה וניקיון
 
המומחים בניקיון משרדים בחיפה והסביבה
 
 
 
 
מבצע למצטרפים חדשים
 
10% הנחה לחודש ראשון!
 
 
 
 
רוצים משרד נקי? התקשרו אלינו להצעת מחיר!
 
073-7820888
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנקה פרטית או חברת ניקיון למשרד - מה עדיף?

 
 
 
עבודות ניקיון דורשות משאבים רבים. לא מעט בעלי משרדים מגלים שהנושא הזה מאתגר אותם יותר מידי.
פעם זה עובד ניקיון שמבריז, פעם עבודה שמתבצעת ברמה בינונית ומטה, ופעם – לכלוך מעיק שפוגע באווירה וביכולת לנהל יום עבודה מוצלח./ כאן מזדקרת לה השאלה – מה נכון לבחור? מנקה פרטית או חברת ניקיון למשרד?
 
 
 

מה היתרונות בחברת ניקיון למשרד?

 
אנחנו מאמינים שחברת ניקיון יכולה לספק מענה מעולה ומתאים לכל משרד, וזאת במקצועיות יתרה ובהתאמה מושלמת לצרכי המשרד. קראו על היתרונות שיש לחברת ניקיון להציע לכם, כך תוכלו להחליט כי אכן הגיע הזמן לשדרג את נושא הניקיון במשרד ולבחור חברת ניקיון שתפרוס חסות מלאה.

  • חברת ניקיון היא גוף גדול שלוקח אחריות מלאה על כל השירותים שמזמינים אצלה, לכן כאשר בוחרים לקבל שירות מחברה ניתן להיות רגועים ובטוחים כי העבודה תתבצע כראוי. חברת ניקיון היא גוף אחראי וגדול שניתן לפנות אליו בכל מקרה של חוסר שביעות רצון.

  • מה קורה כשעובד ניקיון לא חש בטוב? אם העובד הינו מטעם חברת ניקיון אתם אפילו לא אמורים לדעת על כך. כי חברת הניקיון היא זו שאחראית לשלוח לכם עובד ניקיון חילופי על מנת לבצע את הפעולות הנחוצות בלי לפגוע בשגרה שלכם.

  • ואם העבודה לא מתבצעת כראוי? במקרים בהם העבודה לא מתבצעת על הצד הטוב ביותר יש לכם כתובת לפנות אליה. החברה היא זו שמדריכה את העובדים והיא זו שלוקחת אחריות על שביעות הרצון שלכם. כך שאין מקום להתחמקות של העובד או להתפשרות על רמת הניקיון. החברה מהווה כתובת לפנות אליה בעניין זה עד למצב בו אתם שבעי רצון מהעבודה שמתבצעת במשרדים שלכם.

  • חברת ניקיון בכוחה לספק שירותים משלימים כמו אספקת ציוד מתכלה, שירותי ניקוי מקצועיים לשטיחים ולספות, ניקוי חלונות וכדומה. כי לא כל עובד ניקיון מסוגל לעשות הכול, אבל חברת ניקיון מקצועית מציעה מענה לכל צורך ויכולה להוביל אתכם לשביעות רצון מלאה.

  • בעבודה מול חברת ניקיון אתם עובדים מול חוזה מסודר ומפורט. הכול מתוכנן ונלקח בחשבון. בצורה כזו חוסכים כאבי ראש וטרטור שמאפיינים עבודה מול עובד פרטי בהתנהלות שאינה מתוכננת ומתועדת היטב.

  • חברת ניקיון הינה חברה מקצועית שדואגת שכל אחד מהעובדים שלה ישלים את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר. היא מדריכה את העובדים ונותנת משוב על העבודה. בצורה כזו תוכלו להיות בטוחים שרמת הניקיון אצלכם במשרד הינה גבוהה ויש בקרה מקצועית ביחס לפעולות של עובדי הניקיון.

  • כאשר נוצר צורך לבצע פרויקט רציני כמו ניקיון אחרי שיפוץ וכדומה, תוכל חברת ניקיון להציע לכם צוות של עובדים. כך ניתן להשתלט בבת אחת על האתגר ולהשיג יעדים ללא בזבוז זמן יקר.
 
 
ג'יני חברת ניקיון למשרד
 
 

לראש שקט - בחרו בחברת ניקיון

 
עומדים לשכור שירותי ניקיון? חשוב לבחור חכם ונכון. כדי להיות בטוחים שנושא הניקיון מקבל את היחס הראוי לו, וכי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ללא דילוגים ועיגולי פינות, בחרו חברת ניקיון מובילה ומקצועית.

כך אתם רגועים שהעבודה כולה מתנהלת הכי טוב שאפשר, ובאופן קבוע עתיד המשרד שלכם להיות מתוחזק ונקי כמו שאתם רוצים. אז אם אתם מגלים שמנקה פרטית לא מצליחה להשתלט על כל העבודה, אם אתם מרגישים שהעבודה לא מספקת אתכם והניקיון מאכזב, פנו אל ג'יני חברת ניקיון משרדים מקצועית, כאן תקבלו מענה מושלם!
 
 
ייעוץ טלפוני ראשוני חינם! התקשרו: 073-7820888